Seraph of the End – Kıyamet Meleği 6 Kitap Özeti

 

“Seraph of the End – Kıyamet Meleği 6” isimli 200 sayfa dır ; Takaya Kagami tarafından yazılmış ve KURUKAFA yayınevinin 10.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler sadece kitabın özetini buradan göre bilirsiniz.

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğu’nun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almaktı ve şimdi en ön saflarda vampirlerle savaşıyor.
 
İnsanların vampirlere tamamen boyun eğmesini engelleyen yegâne şey gösterdikleri mutlak direniş ve tabii ki Şeytan Büyüsü Donanımına sahip ailahları. Bu silahlardan en etkilisi ise Yuiçiro’da ve Aşuramaru’nun iblisinden daha fazla güç alabilmek için Yuiçiro kendisini riske atmak zorunda kalabilir. Ancak çok yakında belki de bütün bu çabalar boşa gidecek zira vampir kraliçe, insan direnişini tamamen ortadan kaldırmak için yaptığı planları hayata geçirmek üzere…

Posted in Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Scroll to top